FAQ

 


Czy produkty Honey Stinger są wolne od składników modyfikowanych genetycznie?

Tak, Honey Stinger wybiera wyłącznie składniki najwyżej jakości, co za tym idzie wolne od GMO.

Czy Honey Stinger źle wpłynie na mój żołądek?

Miód stanowi główne źródło węglowodanów w naszych produktach. W miodzie glukoza i fruktoza występują w takim samym stosunku jak w owocach, czyli 1:1. Jeżeli jesz owoce i nie masz problemów żołądkowych, nie powinieneś mieć ich spożywając odżywki Honey Stinger.

Czy produkty Honey Stinger można spożywać jako przekąskę?

Energia w produktach Honey Stinger pochodzi z naturalnego miodu, zatem nasze produkty znakomicie nadają się jako zdrowa przekąska.

Czy muszę być zawodowym sportowcem, aby stosować Honey Stinger?

Wiele produktów Honey Stinger można stosować jako zdrową alternatywę dla przekąsek ponieważ stosujemy miód jako główny słodzik i źródło energii. Żelki energetyczne i wafle energetyczne są znakomitymi produktami tego typu.

Czy dzieci mogą jeść produkty Honey Stinger?

Wszystkie produkty Honey Stinger są wyprodukowane z naturalnych składników i jak najbardziej nadają się dla dzieci.

Wafle energetyczne wspaniale nadają się jako uzupełnienie szkolnego pudełka na drugie śniadanie!

Niektóre z naszych produktów zawierają kofeinę, więc rodzice z reguły nie podają ich swoim dzieciom.

Jaka jest data ważności produktów Honey Stinger.

Wafle Honey Stinger mają okres przydatności do spożycia 12 miesięcy od momentu produkcji, natomiast żele i żelki – 18 miesięcy. Data przydatności do spożycia jest nadrukowana na każdym pojedynczym opakowaniu.

Dlaczego w produktach Honey Stinger jest tak wiele cukru?

Głównym źródłem cukru w naszych produktach jest miód. Miód składa się z wielu prostych cukrów, co znajduje swoje odzwierciedlenie na liście wartości odżywczych produktu. Miód składa się z glukozy, fruktozy, maltozy, trisacharydów i sacharozy. W procesie wytwarzania energii nasze ciało wykorzystuje wyłącznie cukry proste. Wszystkie węglowodany złożone muszą najpierw zostać rozłożone do cukrów prostych.

Czy produkty Honey Stinger są odpowiednie dla wegan?

Niektórzy weganie spożywają miód, jednak nasze produkty nie są wegańskie, jako że zawierają miód wytwarzany przez przyjazne pszczoły.

Skąd pochodzi energia w produktach Honey Stinger?

Energia pochodzi w węglowodanów oraz miodu. Miód jest naturalnym cukrem o niskim „indeksie glikemicznym”. Indeks glikemiczny żywności określa jak szybko i w jak wysokim stopniu wzrasta „cukier we krwi” (glukoza) w porównaniu z czystą glukozą. Miód jest mieszanką prostych cukrów, glukozy I fruktozy (także innych cukrów, ale w mniejszych proporcjach). Sacharoza składa się z glukozy i fruktozy połączonych razem; które nasz organizm musi rozłożyć przed wykorzystaniem, co zajmuje czas. W miodzie molekuły glukozy i fruktozy nie są połączone, więc mogą zostać wykorzystane bezpośrednio

Dlaczego produkty Honey Stinger zawierają sód, potas i magnez?

Sód, potas i magnez są podstawowymi elektrolitami niezbędnymi do funkcjonowania naszych mięśni, jednocześnie zmniejszają powstawanie skurczy związane z intensywnym wysiłkiem fizycznym.

Jaka jest różnica pomiędzy żelami “klasycznymi” i “owocowymi”?

Żele “klasyczne” zawierają 80% miodu, co nadaje im wyraźny miodowy smak. Żele “owocowe” mają w swoim składzie mieszankę miodu oraz syropu z tapioki, która daje im mniejszą gęstość niż żele klasyczne. Jednocześnie smak miodu jest mniej wyczuwalny.

Gdzie znajdę produkty Honey Stinger?

Honey Stinger można zakupić bezpośrednio w sklepie importera www.radello.pl lub w jednym z wielu sklepów sportowych i ze zdrową żywnością w całym kraju.

Brak możliwości komentowania