O marce

O MARCE HONEY STINGER

 

 

 

W położonym u stóp Park Range, jednego z pasm Gór Skalistych miasteczku Steamboat Springs, w stanie Kolorado od 2002 roku produkowane są pożywne iwspaniale smakujące produkty spożywcze na bazie miodu. m.in. żele, żelki i wafle energetyczne. Od 2014 roku produkty Honey Stinger zasilają w energię także polskich kolarzy, biegaczy, triathlonistów oraz drużyny sportowe. Produkty dostępne są w specjalistycznych sklepach sportowych, sklepach ze zdrową żywnością i w sklepie importera www.radello.pl.

 

 

 

 

HISTORIA MARKI

 

 

W 1954, Ralph i Luella Gamber stworzyli baton energetyczny EN-R-G Bar (EN jak energia, R od imienia Ralph i G od Gamber). Ich celem było znalezienie alternatywy dla słodkich batoników dostępnych w tym czasie. Ich plan był prosty: naturalne składniki, wspaniały smak i przede wszystkim MIÓD (Ralph był pszczelarzem). Zaczęli produkować 60 gramowe woreczki z miodem z nadrukiem “quick energy”. Przyjaciel Ralpha – Roy Phillips, trener zapasów w jednym z college’ów, stosował dla swoich podopiecznych w celu dostarczenia im szybkiej energii. Ralph i Luella wiedzieli, że wymyślili coś przełomowego, jednak rynek nie był jeszcze gotowy na odżywki dla sportowców.
W 2002 roku powstała firma EN-R-G Foods, Inc. z siedzibą w Steamboat Springs w stanie Kolorado, której przyświecają te same cele: produkcja smacznej żywności dla sportowców na bazie miodu i naturalnych składników. Ralph i Luella z pewnością byliby dumni z naszych produktów i Ty także na pewno je polubisz!

 

 

Brak możliwości komentowania